Содержание блока да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да
Содержание блока да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да да

Дорожный

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Дорожный » Туристические города » Названа самая популярная страна для отдыха среди украинцев новости укр


Названа самая популярная страна для отдыха среди украинцев новости укр

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Согласно данным, лишь за. октябрь  года в. турции побывало более .  граждан из украины. по разным туристическим направлениям. в сравнении с . годом, показатель посещаемости турецких. курортиов вырос на c8_  форумчане, хочу узнать как вы считаете!?

0

2

Украина стала лидером среди туристических направлений на курорты Турции, рост турпотока повысился во всех регионах страны, где есть курортные зоны. Чаще всего украинцы выбирают отдых в регионах Муглы и Анталии.

0

3

Що ж, новини наразі дуже важлива складова нашого життя і мені приємно усвідомлювати те, що ми тут разом з вами можемо поспілкуватися на цю тематику. Загалом, я пригадую, як почав більш детальніше приіляти увагу новинам і тому, що відбувається в інформаційному просторі. Добре, що у мене є такий чудовий інформаційний портал, як WoMo.ua, котрий надає мені всю необхадну інформацію. Так нещодавно я наштовхнувся на дуже круто статтю про 10 найкращих фільмів і серіалів про Стародавній Рим та Римську імперію https://womo.ua/romanempire-10-naykrash … -imperiyu/ , а також мені неаби як подобається той формат у якому вони виконують свою роботу. Все дуже доступно та зрозуміло, кожен може знайти саме ту інформацію котра йому буде цікава та необхідна. Саме завдяки їх роботі, я став більш об'єктивніше сприймати та оцінювати новини, що в свою чергу покращило мої навички у знаходженні відповідної інформації.

0


Вы здесь » Дорожный » Туристические города » Названа самая популярная страна для отдыха среди украинцев новости укр